Doprava


V PŘÍPADĚ POSÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK SPEDICÍ TOPTRANS, PPL, DHL VŽDY VYČKEJTE NA ZPRÁVU SMS OD DOPRAVCE ODHLEDNĚ TERMÍNU DORUČENÍ. TERMÍN SI MŮŽETE VŽDY UPRAVIT. DEN VYZVEDNUTÍ U NÁS A DOVOZ OBJEDNÁVKY K VÁM NENÍ GARANTOVÁN PŘESNĚ NA DEN. ZDRŽENÍ JE VŽDY MAX 48 HODIN   

Nejlevnější způsob dopravy výrobků je osobní převzetí zákazníkem v místě výrobce, což je Třinec, obec Tyra.

Druhým nejlevnějším a zároveň nejpohodlnějším způsobem je naše vlastní realizace dopravy až k Vám domů a to za cenu 4kč/km u objednávek do 15.000 kč a 2,5 kč/km u objednávek nad 15.000 kč. Počítá se cesta tam i zpět a odvoz z Třince. V ceně jsou již zahrnuty dálniční poplatky, silniční daň, koeficient opotřebení a samozřejmě palivo. Pro představu, nejlevnější doprava standartní spediční službou je v rozmezí 9-16 kč/km.

Realizace naší dopravou je také nejpohodlnější protože dovoz výrobků je dle domluvy se zákazníkem a to převážně v sobotu, či pátek odpoledne, kdy je většina zákazníků doma. Bohužel tento způsob dopravy je vhodný maximálně do 250 km od Třince, anebo po domluvě.

Dopravu na větší a velké vzdálenosti od Třince přenecháváme spediční společnosti TopTrans. Např. dovoz jedné králikárny do Prahy a širokého okolí vychází na cca 1560 kč.

©  TYRAWOOD | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!