TYRAWOOD

Jsme český výrobce zabývající se výrobou chovatelských potřeb a řešením pro malé a střední chovatele. Dále nabízíme profesionální rozvádění a broušení pilových pásů pro kmenové pily pro celou republiku. 

Úzký sortiment společnosti vyvažujeme osobním přístupem k zákazníkovi a plným servisem k objednávce jakéhokoli výrobku. Řešení, které nabízíme, je pro zákazníka maximálně pohodlné a ve skutečnosti se postaráme o vše, od momentu Vaší objednávky.

Nabízíme nejnižší možnou cenu v ČR vzhledem k velikosti výrobků a kvalitě použitých materiálů. U nás nakupujete přímo od výrobce a neplatíte navíc obchodníky ani dopravce.

Zajišťujeme dopravu (Slovenské republiky, Německa, Rakouska), domluvu dopravy, individuální řešení, doobjednávky, reklamace a to vše k maximální spokojenosti zákazníka.


VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V LETOŠNÍM ROCE DOŠLO K BEZPRECEDENTNÍMU NÁRUSTU CEN STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ, PŘIČEMŽ LESY ČR ZDRAŽILY KULATINU NA POŘEZ O 80% AŽ 300% A SUBDODAVATELÉ O DALŠÍCH 20%

VÝSLEDNÁ CENA VŠECH VÝROBKŮ BY MĚLA V ROCE 2022 ATAKOVAT DVOJNÁSOBNOU CIFRU OPROTI STANDARDNÍMU CENÍKU. PRO LETOŠNÍ ROK JEŠTĚ NABÍZÍME ZÁKAZNÍKŮM MOŽNOST OBJEDNAT SI VÝROBKY ZA PŮVODNÍ CENU VYROBENÉ Z NAŠICH PŘEDNAKOUPENÝCH ZÁSOB. JEDINÁ PODMÍNKA PRO NÁKUP ZA NIŽŠÍ CENU JE TRPĚLIVOST S DODÁNÍM A PŘEDPLACENÍ VÝROBKŮ ZÁLOHOVOU FAKTUROU

©  TYRAWOOD | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!